DROP THAT #2 - Praktické informace

Veškeré praktické informace ke čtvrteční akci nalezneš v tomto článku!(Line Up, cena vstupenky na místě, místo konání, mapa, šatna, atd...)

VSTUPENKY

Předprodej vstupenek v síti TICKETPORTALVstupenky v předprodeji lze zakoupit pouze do středy 26. 10. 2016. V den konání akce budou vstupenky v prodeji jen na místě. 


MÍSTO KONÁNÍ

Podzimní DROP THAT se koná v Hale č. 70 v bývalém areálu ČKD Kolbenova v pražských Vysočanech. Hala č. 70 se nachází kousek odstanice metra Kolbenova - linka B a od tramvajové zastávky Kolbenova - linka 16. 

 

DROP THAT AREÁL

Otevření areálu,vstupenky na místě, akreditace 

Areál se otevírá v pátek 27. 10. 2016 ve 21:00. Pokladny a akreditace budou otevřeny od 20:30. 

Na místě bude možné zakoupit standartní vstupenku za 650 Kč. Majitelé vstupenky z předprodeje budou opáskováni u stanoviště označeného "PŘEDPRODEJ" 

Na místě bude možné zakoupit VIP vstupenku za 1100 Kč. S VIP vstupenkou má návštěvník přístup do VIP zóny s výhodnějšími cenami na baru, unikátním bočním výhledem na hlavní stage a vlastními toaletami. AKREDITACE: Návštěvníci s volným vstupem (návštěvníci zapsáni na guestlistu/friendlistu, výherci vstupenky v soutěži) budou opáskováni přímo u okénka "Artists / Guestlist / Friendlist"

Areál nebude možné až do 3:00 OPUSTIT A VRÁTIT SE (po opuštění areálu do 3:00 propadá vstup). Od 3:00 již bude možné areál kdykoliv opustit a vrátit se, ale pouze s platnou páskou na ruce. Po celou dobu konání akce mohou návštěvníci pobývat na čerstvém vzduchu mezi Halou 70 a vstupem do areálu. 

Parkování 

V místě konání je možné využít parkoviště u přilehlé prodejny Möbelix. 

Platby v cizí měně 

Na barech, u pokladny a stánku s jídlem je možné platit v Eurech, na které se však bude vracet pouze v českých korunách. 

Občerstvení, toalety, vytápění, první pomoc 

Na místě budou k dispozici bary, stánek s burgry a párky v rohlíku. V areálu bude dostatek mobilních toalet. Hala 70 je vytápěná. Na místě bude přítomna záchranná služba, hasiči a ochrank. Případnou pomoc naleznete nalevo od vstupu do areálu. 

Šatna 

Velkokapacitní šatna bude umístěna po levé straně u vstupu na Main stage. Cena šatny je 30 Kč / šaty, 50 Kč / batoh. Najít kompletní, aktualizovaný seznam kasin v České republice plus adresář kasin po celém světě.

Bankomat 

V areálu NEBUDE BAKOMAT. Prosíme, abyste na to pamatovali a počítali s výběrem před vstupem do areálu. 


OFICIÁLNÍ AFTERPARTY

Oficiální afterparty se odehraje v pátek 28. 10. 2016 v klubu Storm, kde se jako headliner představí RIDO. Všichni majitelé vstupenky na Drop That mají na afterparty vstup ZDARMA.AFTERPARTY W/ RIDO FB EVENT


MERCHANDISE

Na BASS DROP stánku bude v prodeji nová limitovaná kolekce oblečení s názvem Drop That. 


UPOZORNĚNÍ A DŮLEŽITÉ INFORMACE

Do areálu je zakázáno vnášet vlastní pití, jídlo, zbraně a omamné látky! Každý návštěvník je povinen podrobit se bezpečnostní prohlídce, za jejíž respektování předem děkujeme. Prosíme, aby návštěvníci dodržovali pořadí ve frontě a předešli tlačení. Focení běžnými fotoaparáty a natáčení na mobilní telefon je povoleno, záznam profesionální technikou je možný pouze po akreditaci. 


Ztráty a nálezy

Nalezené věci prosím odevzdávejte na šatně. Po akci zveřejníme seznam a fotky nalezených věcí. Děkujeme