JUMP-UP.CZ REBIRTH

Vážené dámy, vážení pánové a milí posluchači. Jak každý ví, portál jump-up.cz se stal teď po nějakou dobu více-méně neaktivním. S velkou radostí Vám můžeme oznámit, že jump-up.cz zažívá znovuzrození a vy můžete být u toho!

Nejdříve trocha historie:
Projekt Jump-up.cz - World of Jump-up Drum and bass music založila roku 2009 trojice Bio, Tony a Dino jako portál na podporu jejich oblíbeného drum and bassového sub-žánru. Neměli moc peněz a neměli v česku ani žádné páky, ale ani to je neodradilo a pomaličku začínali jump-up šířit v hlavách českého posluchačstva. Hlavní "základna" byla v Lovosicích, odkud pocházela vštšina prvních členů včetně vokálistů MC Rehy(ho) a MC Fever(a). Zanedlouho se na podporu projektu přidal český producent Aliman, promotér Nightrofix a známý DJ Shamanic Sound Systemu, posléze Ultimate Crew a pražský promotér N.e.d. Rodinka se tak začala pomalu rozrůstat, během pár let se udělalo několik akcí a jelikož to vypadalo, že jump-up lidi baví, snažili jsme se rozšířit působení. Vlastní stín se bohužel v té době překonat nepodařilo a tak to začalo vypadat, že crew po letech stagnuje. To se má teď změnit.

Jump-up.cz v novém kabátě aka N.e.d a Bio roztáčí kola:
Přišel rok 2014 a dva nejaktivnější členové - Bio a N.e.d začali přemýšlet nad tím, že stín je na čase překročit. Po několika schůzkách a společných jednáních přišli s konceptem nového portálu s trochou nové krve. Zalarmovali ze staré crew všechny, kteří měli chuť a ambice se do toho pořádně obout a začalo se rýsovat nové logo a podoba webového portálu. 

Nová a stará garda:
Portál všem pomalu znovu rostl před očima. Na neštěstí už mezi starými členy nezbylo dost aktivních, většina na povoz takového projektu už neměla z osobních důvodů čas. Bylo třeba několik nových tváří z aktuální drum and bassové scény. Naštěstí semínko, které Jump-up.cz v roce 2009 zasadilo už dávalo růst výhonkům talentů, kteří stihly kvalitně dozrát a tak po několika jednáních přišli noví manageři se seznamem osobností, které bylo třeba oslovit. Byli velmi mile překvapeni s jakou dávkou nadšení se u těchto nových potenciálních členů setkali. Už už to začínalo vypadat, že nový Jump-up.cz bude ještě mnohem silnější než by koho napadlo.

 

Kompletní seznam členů Jump-up.cz 2014

BIO / N.E.D / MAZZON / BAZZI / TONY / DINO / AZAWAKK / EL WACA / KROWAK