STEAMPUNK feat. JASMINE KNIGHT na FROGS ON ACID

Obrázek uživatele bio

Na měsíc říjen si label Frogs On Acid připravil velkou lahůdku pro milovníky starého poctivého jump-upu. S hrdostí oznamujeme velký příchod německého producenta Costy alias SEAMPUNKa, který se zpěvačkou Jasmine Knight před pár měsíci dokončil skladbu exkluzivně pro tuto nahrávací společnost.

Steampunk, kterého jste si na živo mohli poslechnout v říjnu v Ostravě na benefiční akci BASS DETONATION pořádané crew Dynamo Destroy, se mimo jiné už oběvil na světových labelech Phantom Dub, Ten Ton Beats, SUB60 a dalších.

 

BROKEN feat. Jasmine Knight
Steampunkova melodická basa postavena kolem líbezného hlasu anglické zpěvačky Jasmine Knight. Tento zpola mainstreamový track si užijou nejen posluchači jump-upu, ale i liquid funku. Kombinace s ženským vokálem se ve stylech jako jump-up se už hodně producentům osvědčil, posluchač posoudí sám, že se u tohoto spojení nejen dobře relaxuje a řídí auto.

MELTDOWN
Tímto sólovým trackem Steampunk dokazuje, že i v roce 2015 se budou mít lidé, kteří si oblíbili starý styl jump-upu co poslouchat. Meltdown je jednoznačný příklad toho, co dostalo před 10ti lety tento styl v UK na vrchol. Různorodost "synthů" a pestrost basové linky poskytuje rázný drive a naznačuje, proč se takovému jump-upu na začátku říkalo clownstep.

 

 

Release vyšel 27.10. a tak je možné jej zakoupit v každém dobrém internetovém obchodě s hudbou za zhruba 30Kč, například:

https://itunes.apple.com/us/album/broken-feat.-jasmine-knight/id927474061
http://www.junodownload.com/products/steampunk-broken/2597592-02/
https://www.trackitdown.net/track/steampunk-feat-jasmine-knight/broken/d...
https://www.digital-tunes.net/releases/broken/11
http://us.7digital.com/artist/steampunk-feat-jasmine-knight/release/broken

 

Další odkazy:

Steampunk
https://www.facebook.com/pages/DJ-Steampunk/49929785922
https://soundcloud.com/djsteampunk

Frogs On Acid
https://www.facebook.com/frogsonacidofficial
https://soundcloud.com/frogs-on-acid-1