JUMP-UP.CZ POSILUJE SESTAVU

Obrázek uživatele bio

Česká scéna se proplétá spoustou talentovaných umělců a nám se tentokrát porařilo ulovit několik talentů se sklony k našemu milovanému subžánru - jump upu. Kdo jsou tito noví odvážní, kteří vstoupí do našich řad? Směle čtěte dále.

Jump-up.cz přeje dlouhý život a prosperitu :)

 

CLARIUS SYMPHONY

Středočeskej pes putující po republice od roku 1998. Jeden ze zakládajících členů kapely Menzes, zakladatel djs crew TNLdnb a bývalý DJ&MC v kapele Bufu. V posledních letech jedna z tváří celorepublikového uskupení Ultimate crew. A hosting jako DJ NA23RSI za Morfa crew freestyle music a kapelu Mortuary.

https://www.facebook.com/clariusymphony/
https://soundcloud.com/clarius-symphony

 

 

CRITICAL J

Mladý DJ pocházející z Městce Králové. K muzice ho přivedl místní klub v malé vesnici, kde poprvé na vlastní uši slyšel DnB a od té doby věděl, co chce. V roce 2010 si pořídil první techniku a začala dlouhá etapa hraní a zkoušení doma v pokoji. První příležitosti hraní na živo přišly ve zmiňovaném klubu u Pekaře a nedalekém Boss baru, kde nějaké ty roky sbíral zkušenosti a seznamoval se s novými lidmi. Osudný rok byl 2012, kdy se dostal pod DnBportal.com a následně se seznámil a začal spolupracovat s MC Jelenem, se kterým vystupuje a pořádá párty do dnes. Za největší úspěchy považuje hraní v pražském Cross Clubu, letním festivale Let it Roll, na britském internetovém rádiu Rough Tempo a na Slovensku. Zahrál si po boku např. Signs, Allied, Trimer, Billain, Liz-E, Dimension, Pastry Maker, Brejchus, Rido, Murte, Bio, Pixie, Koogi, One way, Mazzon, Matzet & Tajfun atd... Na svědomí má také akci Addictive Beats, kterou s MC Jelenem pravidelně pořádají v místních klubech. V poslední době začal také velice spolupracovat se špičkou DnB MCs scény, s MC Brejchusem.
Zaměřuje se hlavně na subžánr jump up, díky tomu se v roce 2016 přidává k projektu Jump-Up.cz, který už v Čechách netřeba představovat.

https://www.facebook.com/DjCriticalJ
https://soundcloud.com/critical-j

 

 

MC JELEN

Lukáš Jelínek alias MC Jelen, rodák z Českého ráje, se zaměřuje na dnb mcing v rámci hostování DJ´s setů. Elektronické taneční hudbě se věnuje od roku 2005 ještě na základní škole. Mikrofon si poprvé vyzkoušel na přelomu let 2008/2009, kdy s blízkými přáteli experimentovali ve sklepě na bázi jammování. Velký přelom nastal v roce 2010, kdy se přestěhoval do Poděbrad a začíná pravidelně vystupovat v místních klubech. V roce 2012 začal spolupracovat s DJ Critical J, se kterým vystupuje především ve středních a severních Čechách. Měl tu čest hrát na parties vedle jmen jako Macky Gee, Levela, Jayline, Bassbrothers, Steampunk, Dimension a mnoho dalších. Vystupoval s předními českými dj´s Koogi,Anakin, Murte,Jump-up.cz djs aj. Mezi jeho největší úspěch dosavadní kariéry patří vystoupení na britském internetovém rádiu Rough Tempo. V posledních letech se také věnuje pořádání pravidelné párty edice Addictive Beats. Na začátku roku 2016 ve spolupráci s producentem Houbass vydává svůj první track. MC Jelen se zaměřuje zejména na subžánr Jump-up a snaží se při hypování využívat zejména českých textů.

https://www.facebook.com/ljelinek1